Menü Kapat

Amazon Ürün Fotoğrafı Koşulları

Amazon Ürün Fotoğrafı Koşulları

E ticaretin devi artık ülkemiz pazarına girmeye hazırlanıyor.Bu koca dünyanın içine dahil olabilmek için birçok şarttı gerçekleştirmemiz gerekiyor.Yapılan ticaretin büyüklüğü tüm hazırlıkları yapmak için bizi teşvik ediyor.

Amazonda ürün fotoğrafları belirli standartlara bağlanmıştır.Amazon ürün fotoğrafları ile oluşturduğu bu koşullarla site bütünlüğünü ve kalitesini korumayı hedeflemektedir.Amazon bu belirtilen ürün fotoğrafları koşulları dışındaki fotoğrafları onaylamayıp ürününüz satışını aktif hale getirmemektedir.


Amazon temelde ürün fotoğraf kalitesine vurgu yapmaktadır.Ürün fotoğraflarınız profesyonel olmalıdır.Amazon için koşulları yorumladığımızda ürün fotoğraflarınız  temelde basit, açık, anlaşılır olmalıdır.

​Profesyonel ürün fotoğrafları online alışverişin önemli bir parçası.Profesyonel bir marka algısı için profesyonel ürün fotoğraflarına ihtiyacınız olacaktır.Online alışverişte müşterilerinize gerçek bir mağazayı ziyareti deneyimi sunmak için ayrıntılı ürün fotoğraflarına ihtiyacınız var.Amazon ve diğer e ticaret platformlarının ürün fotoğrafı koşulları sadece kendi vitrin bütünlüğünü korumak için değil, oluşturulmuş tüm kurallar işletmelerin ürünlerini satmaları kolaylaştırmak amacıyla oluşturulmuştur.

Online alışveriş yapan kullanıcılar satın alma kararını vermek için ürün fotoğraflarına güvenir.Online mağazanızın performansını arttırmak ve keyifli müşteri deneyimlerine sahip olmak için profesyonel ürün fotoğrafına sahip olduğunuzdan emin olun.

Doğru ürün fotoğrafları ile ürünlerinizi satışına destek olmak olmamız için bizimle iletişime geçin.


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: